www.inventury.net
Home | Novinky | Manuál | Podmienky | Cenník | Prevádzka | Správca | Registrácia | FAQ | Kontakt

RSS články:

 13.03.2014 18:41 TRŽBY - PREDAJ LIEHU SPOLU
V časti SPRÁVCA pribudol v tržbách stĺpec s hodnotou, v ktorej je tržba LEN za predaj liehu (denne, mesačne, ročne, spolu).

Pre SPRÁVCU v časti PaM / zamestnanci pribudla kolónka pre stiahnutie pdf dokumentu - tlačivo na súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.. Je to dynamický dokument, ktorý sa generuje s aktuálnym dátumom s vyplnenými údajmi ku každému konkrétnemu zamestnancovi. Potrebné je len mať vyplnené všetky dôležité údaje o zamestnancoch, ako celé meno, adresa, ako aj názov firmy, meno oprávnenej osoby konať v mene firmy a mesto sídla prevádzky.

 15.05.2013 18:46 Import údajov
V aplikácií pribudla nová funkcia pre pridávanie položiek tovaru. Databaza obsahuje približne 70.000 položiek tovaru alkoholu, ktory môžete importovať a vyhľadavať podľa ean kódu, názvu, objemu, či obsahu alkoholu zadávaním do vyhľadávača. Pri pridávaní položiek tovaru nekliknete na tlačítko Pridať, ale Hľadať, kde vyplníte potrebné políčka, buď názov, alebo čiarový kód, pripídne objem, alebo obsah alkoholu a samozrejme ľubovolnu kombináciu všetkých. Potom sa zobrazí zoznam všetkých položiek, ktoré spĺňajú požiadavky filtra, ktorý ste zadali. Potom už len stačí kliknúť na tlačítko + v riadku tovaru, ktorý chcete pridať a zobrazí sa Vám formulár pre pridanie tovaru s predvyplnenými hodnotami - názov, ean kód, objem, alkohol. Ostatné parametre sa predvyplnia ako pri bežnom pridávaní tovaru z poslendne pridaného tovaru v skupine.

Odteraz môžete dostávať na Vami zvolenú e-mailovú adresu informácie o dochádzke (mesačnú dochádzkovú knihu) a mesačnú evidenciu liehu mailom. V nastavení prevádzky si zaškrtnete, či máte záujem dostávať tieto dokumenty na mail, prípadne ktorý z nich a môžete si zadať ľubovolnú e-mailovú adresu (napr. pre účtovníčku). Ak nezadáte žiadnu, budú zasielané na adresu prevádzkara (správcu).

 16.05.2012 23:32 Dochádzkový systém
Správca má k dispozícií knihu dochádzok zamestnancov (podľa prihlasovania sa do aplikácie a vykonania inventúry). Dochádzkovú knihu nájdete v sekcií PaM v časti Dochádzka. K dispozícií su aj dochádzkové karty jednotlivých zamestnancov (prehľad za jednotlivé mesiace).

 11.05.2012 16:25 Evidencia liehu
Odteraz môže prevádzka vytlačiť dennú evidenciu liehu pre colnicu (podobne ako inventúry). Vedľa odkazu na export inventúry pribudol link colnica pre otvorenie, uloženie a tlač PDF dokumentu evidencie liehu pre colnicu. Správca ma k dispozícií takisto dennú, ako aj mesačnú evidenciu liehu.

 10.05.2012 00:37 SPRÁVY
Zasielanie súkromných správ medzi zamestnancami a správcom. Príchod novej správy je signalizovaný červeným číslom vedľa nadpisu Správy3. Číslo znázorňuje počet nových správ. Takýmto spôsobom si môžu zanechávať zamestnanci medzi sebou odkazy.

 09.05.2012 20:04 Wap objednávky
Cez mobil si môžte priamo v predajni pozrieť zoznam tovaru, ktorý treba kúpiť.

 09.05.2012 17:32 Objednávanie tovaru
Pri objednávaní tovaru má správca k dispozícií v štatistikách prehľad predaja jednotlivých položiek tovaru mesačne a priemerný predaj celkovo za deň, týždeň, mesiac, aby vedel, koľko sa čoho predáva a čo musí objednať. Priemer sa počíta len za tie dni, kedy nebol stav tovaru nulový (keď sa nič nepredáva). Predposledný stĺpec je výpočet množstva tovaru, ktorý je potrebný na týždeň s odrátaním aktuálneho stavu skladu, teda koľko ešte treba dokúpiť. V poslednom stĺpci je prepočet na počet balení (kartónov/fliaš). Ak množstvo prekročí 30% balenia, tak sa počíta ako celé ďalšie balenie(kartón, bedňa, fľaša).

 09.05.2012 12:30 WAP
Odteraz môže správca mať prístup k prevádzkam aj pomocou mobilného telefónu (Smartphone, PDA, tablet ...). Adresa pre wap je www.inventury.net/m. Pre uľahčenie prihlasovania kliknite na položku zrýchlené prihlásenie, kde vyplníte login a heslo a kliknete na tlačidlo pre vygenerovanie záložky, ktorú si potom v mobile uložíte medzi obľúbené položky. Potom je už prihlásenie úplne jednoduché: vyberiete si v obľúbených položkách túto záložku a len kliknete na tlačidlo prihlásiť a už nemusíte nič vypĺňať. Túto záložku si však ukladajte LEN na svojom mobile/PDA, aby sa nemohol prihlasovať na Vaše konto niekto iný!

V sekcii SPRÁVCA v časti PaM pribudla možnosť grafického zobrazenia prehľadu tržieb zamestnancov mesačne, ročne aj celkovo, ako aj priemerné tržby.

Pre urýchlenie a zjednodušenie vkladania údajov ako príjem, predaj, nový zostatok, odovzdané atď... sa označí text automaticky, takže môžte rovno zadávať hodnotu do požadovaného políčka bez nutnosti vloženia kurzora kliknutím myši, alebo pomocou klávesy TAB.

 06.05.2012 21:00 Grafy tržieb
V sekcii SPRÁVCA v časti tržby je možné zobrazovať grafy tržieb v určitom roku, alebo mesiaci, alebo celkový prehľad tržieb.

 30.04.2012 18:20 Inventúry na FaceBooku
Online inventúry su už aj na Facebooku www.facebook.com/inventury

 30.04.2012 00:00 Manuál k aplikácií
K aplikácií pribudol stručný manuál základných funkcií

 30.04.2012 00:00 Štatistiky predaja
V aplikácií pribudli štatistiky predaja podľa jednotlivých položiek tovaru (grafy).

 26.04.2012 13:11 Colnica
V časti COLNICA sistiahnete elektronické oznámenia o liehu pre colnicu za všetky prevádzky v XML formáte.

 01.02.2012 00:00 Spustenie aplikácie
Spustenie aplikácie Online inventúry

Copyright (c) 2012 By RPnet